
12:59, 25 жовтня 2015 р.
В Кременчуці виборці намагалися зафотографувати свій «голос» на бюлетені
В Кременчуці виборці намагалися зафотографувати свій «голос» на бюлетені. Таку інформацію повідомляє прес-служба кременчуцького міського відділу міліції.
Два випадки фотографування сталися на дільниці в лікарні №4, ще чотири підозри на фотографування зафіксували у школі №10.
Як значиться у повідомленні правоохоронців, на дільниці у Кременчуцькій лікарні №4 двоє виборців зафотографували бюлетені, це помітили працівники дільниці і повідомили про порушення міліціянтів. При огляді мобільних телефонів було виявлено докази злочину.
Факти, які зафіксували на дільниці у школі №10, за даними правоохоронців не підтвердилися. При огляді мобільних телефонів виборців доказів фотографування бюлетенів виявити не вдалося.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:28
28 березня
19:17
28 березня
17:43
28 березня
ТОП новини
Оголошення
13:59, 18 березня
08:54, 20 березня
1
live comments feed...