Як повідомила сьогодні на щотижневій апаратній нараді керівник Центру надання адміністративних послуг Кременчука Тетяна Печериця, соціальну допомогу «на дитину» з початку року можна буде замовити у ЦНАП.
З 1 грудня спектр соціальних послуг, які можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг, доповнять послугами: «Призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами» (58-02/59-02), «Призначення допомоги при народженні дитини» (58-03/59-03), «Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня» (58-04/59-04).
Суб’єктами надання послуг є Управління соціального захисту населення Автозаводського та Крюківського районів.
Прийом громадян у ЦНАП здійснюється по талонам електронної черги. Замовники послуг можуть записатися до електронної черги:
-на рецепції ЦНАП/виконкому у головному офісі, розташованому по площі Перемоги, 2, на першому поверсі приміщення адмінбудівлі виконкому Кременчуцької міської ради, або у Крюківській філії, яка знаходиться по вулиці Івана Приходька, 90, на першому поверсі приміщення адмінбудівлі Крюківського виконкому кабінет 108;
-по одному із зручних телефонних номерів: головний офіс 3-01-76, 067-40-55-080, 066-888-02-06, Крюківський відділ телефон 6-02-04;
-через сайт Центра. Покрокові, детальні інструкції як зареєструватися в Особистому кабінеті і не тільки на сайті ЦНАП за посиланням.
Жителі міста можуть отримати консультації у фахівців управлінь соцзахисту у приміщенні ЦНАП (кабінет 124) щосереди з 9:00 до 11:00 не тільки стосовно послуг, які надаються у Центрі, а й з усіх питань, які входять до їх компетенції.
За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.