Дитячий офтальмолог в Кременчуці - це фахівець, який займається здоров'ям зорової системи дитини.
В область його діяльності входить своєчасна профілактика, діагностика та корекція різних порушень зору і захворювань очей.
Зір є одним з важливих показників здоров'я малюка, але часто діти не можуть сказати, що їх щось турбує, тому батьки повинні бути уважними і регулярно показувати дитини окуліста, починаючи з перших місяців життя. Крім планових оглядів за допомогою до дитячого лікаря-офтальмолога слід звернутися, якщо:
- спостерігається сльозотеча або виділення з очей;
- з'являються запалення, набряки і почервоніння в області очей;
- вам здається, що дитина погано бачить і погано розрізняє предмети;
- дитина скаржиться на болі, дискомфорт або свербіж в очах;
- помітні ознаки косоокості;
- дитина отримала травму ока або в око потрапив сторонній предмет.
Причин розвитку проблем із зором може бути багато, сюди відносяться спадкова схильність, природжені порушення, підвищене навантаження на очі та ін. Чим раніше будуть виявлені ті чи інші патології, тим простіше буде з ними впоратися.
Офтальмологічний центр Ємченка В.І. на Шевченка 18/26
тел 097 524 2832 оснащено всім необхідним обладнанням для своєчасної діагностики. Досвідчені лікарі центру можуть достовірно визначити будь-які зміни зорової функції.
Проводяться наступні дослідження:
- авторефрактокератометрія (для оцінки зору і виявлення навіть самих мінімальних порушень рефракції (далекозорості, короткозорості, астигматизму);
- тонометрия, в тому числі і безконтактна (для вимірювання внутрішньоочного тиску);
- периметрия (для окреслюють межі поля зору);
- гониоскопия з оглядом очного дна.
При виявлення будь-яких відхилень пацієнту призначається терапія або підбираються окуляри для відновлення або уповільнення розвитку порушень зору.
У деяких випадках дитині може бути рекомендовано лікування за допомогою апаратних методик. Наприклад, в центрі Ємченка успішно застосовується апарати, які призначений для профілактики і лікування синдрому хронічної зорової втоми, придбаних порушень зору, викликаних інтенсивної зоровим навантаженням. Для діагностики та лікування порушень рухових функцій ока, які супроводжують косоокість.