З 14 по 16 лютого на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді пройшли обласні змагання з судномодельного спорту.
Кременчук представляли вихованці гуртка судномоделювання, що функціонує на базі КМЦПО «Лідер». Тут зі школярами, що хочуть виготовляти моделі суден працює керівник гурка Олександр Бегма. Він же й готує учнів до змагань.
Вихованці гуртка показали чудові результати та посіли призові місця: 1 місце здобув Чуйко Денис, 2-ге посів Попіков Артем, а 3-те дісталося Коваленко Артему.
Зазначимо, що хлопці стали переможцями під час стартів судномоделей у класі F3-E. Загалом наша команда кременчужан отримала почесні дипломи Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, оскільки посіла перше місце у командному заліку.