Часткове безробіття: в Україні зберегли більше 350 тисяч робочих місць

У нашій країні не дивлячись на карантин через коронавірус вдалося зберегти 357 тисяч робочих місць. А саме, завдяки програмі по частковому безробіттю, передається на сторінці «Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, станом на вчора, 3 серпня, в країні до центрів зайнятості було подано 215,7 тисяч пакетів документів. А саме, для компенсації в межах програми по частковому безробіттю у зв’язку з карантином. З них, 188 тисяч документів були подані від ФОПів (фізичних осіб підприємців).

Уже в Україні виплати по частковому безробіттю отримали понад 357 тисяч людей (з них, 174,5 тисячі – ФОПи). Таким чином, їм допомогли зберегти їх робочі місця. Гроші сплатила держава, оскільки, роботодавці були не в змозі виплатити їм зарплатню.

Загалом, програма по частковому безробіттю була профінансована на 1 829,9 мільйонів гривень. Найбільшу кількість заявок на компенсацію було подано бізнесменами в Харківській, Львівській, Донецькій, Сумській та Чернівецькій областях.

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пояснюють, що протягом останнього часу в Україні призупинилося зростання кількості безробітних. Принаймні, офіційно зареєстрованих безробітних.

«У квітні статус безробітного отримали 149 тисяч осіб, у травні їх кількість становила 97 тисяч осіб, у червні – 75 тисяч осіб, у липні – 68 тисяч», - йдеться у повідомленні.

А з моменту початку карантину в Україні, 12 березня, і до 31 липня, статус безробітного отримали понад 395 тисяч громадян. Влаштувалися на роботу з початку року 370 тисяч українців (за період карантину – 222 тисячі осіб).

Понад 46% громадян вдалося долучити до роботи в сільському господарстві, 14% - у переробній промисловості та 13% - у сфері торгівлі. 

Раніше, видання 05366 повідомляло: городяни скаржаться на розклад руху тролейбусів в Кременчуці. А також: на Хануку та Рамазан роботодавець має надавати працівнику вихідний.