Куди звертатися кременчуцьким батькам, якщо знають про порушення в школі

Якщо батьки помітять порушення карантинних норм в школах вони можуть поскаржитися до Держпродспоживслужби телефоном.

Як діти проводять час в школі, чи миють руки, чи вчитель реагує на порушення в класах. Все це батьки можуть дізнаватися лише від власних школярів, адже дорослих до школи не пускатимуть.

Втім, за порядком в школі слідкує директор. Він же і є відповідальною особою за дотримання рекомендацій МОЗу. Про це говорив очільник департаменту освіти пан Москалик.

У кожному класі відповідальність лягає на класного керівника чи ту особу, що буде його замінювати, якщо той захворіє.

На загальному рівні дотримання санітарних норм перевіряє та конролює Державна служба з питань безпечності харчових продуктів і захисту прав споживачів. Їх представники протягом карантину здійснювали нагляд у закладах, на ринках, торгових точках.

Тому доцільно звертатися до територіального управління департаменту Державної служби з питань безпечності харчових продуктів.

Не слід пускати все на самоплив, переконаний санітарний лікар Ляшко. Він вважає, що батьки мають спілкуватися з вчителями. Плюс ще й місцева влада має наглядати за школами, аби все нормально функціонувало. Без контролю - ніяк.

У Кременчуці батьки можуть звернутися за адресою: вул. Київська, 7А. Також, попередні  консультації громадяни можуть отримати за телефоном: (0532) 65-16-34. 

У число регіонів України, які за станом на 1 вересня не готові до ослаблення карантинних обмежень, пов'язаних з коронавірусною інфекцією, Міністерство охорони здоровя внесло Полтавську область і Миколаївську область.

Всього в список не готових до ослаблення карантину потрапили 18 регіонів, усі вони мають відхилення за єдиним критерієм - захворюваності на 100 тис. населення за останні 14 днів. У Полтавській області він - 17,6, у Миколаївській - 40,5.

Одноразового посуду не буде: як почнеться завтра навчання у Кременчуці.

У Кременчуці батьки проти ансептиків у школах