Безумовно, не кожен з батьків, має можливість віддати свою дитину в приватний, дорогий дитсадок. Багатьом среднеобеспеченным сім'ям це просто не по кишені. Але якщо у вас все ж така можливість, то давайте ми з вами докладніше розглянемо, в чому ж вони, переваги приватного дитсадка.
В наші дні дитсадки приватного типу вважаються гідними конкурентами домашньому вихованню та садка, державного зразка. Вони стають дедалі популярними серед батьків і їх кількість дедалі зростає. У вас з'являється якась можливість вибору того садочка, який буде підходити вашому малюкові, і в якому він буде почувати себе максимально комфортно. У будь-якому приватному закладі вам будуть намагатися запропонувати краще з кращого.
Якщо ви бажаєте для своєї дитини всього найкращого, то вам варто ознайомитися з пропозицією Центру дитячого розвитку та дошкільного навчання Олени Чернявської на https://shkolaradosti.ua/ua/.
Розташування таких закладів дуже різноманітне: вони можуть бути розташовані в квартирах або великих заміських будинках. Якщо ваша дитина дуже важко звикає до зміни обстановки, то відмінним варіантом для вас буде дитячий садок у спеціально обладнаній квартирі. Перебивання малюка в такому закладі мало чим відрізняється від перебивання вдома з нянею. Плюс до цього, у нього з'являється можливість розвиватися, спілкуватися, грати зі своїми друзями та однолітками.
Чудовим варіантом також приватні садочки, які знаходяться за містом. Повітря там чисте і свіже. Такий варіант закладу влаштовує батьків, які дуже піклуються про здоров'я свого малюка.
Якщо ваш малюк ще маленький, але у вас виникла необхідність віддати його в дошкільний заклад, то існують ясла, які беруть крихт до одного року.
Різні в житті трапляються ситуації. От у вас, наприклад, відрядження, а дитину необхідно десь залишити на кілька днів. Що робити? В даному випадку вам на допомогу прийдуть дитячі садки-пансіони.
Але все ж верхнє місце рейтингу дошкільних, приватних закладів заслужено займає школа-сад. У таких установах високий рівень підготовки дітей до їх подальшого навчання, як і в школі звичайного зразка, так і спеціалізованої. Потрібно лише подбати про те, щоб не перегнути палицю з навантаженням.
Перевагою приватного дитячого садка є невелика кількість дітей у групі: як правило, п'ять-вісім чоловік. Вихованням і розвитком дітей займається два педагога, які співпрацюють з психологом і педіатром. Це дозволяє приділити максимум турботи і уваги кожній дитині, а найменша кількість дітей у групі дозволяє зробити заняття цікавим, враховуючи здібності, інтереси та можливості їх усіх. Педагогічний персонал такого садка складають люди з досить високим рівнем не тільки педагогічної, а й психологічної підготовки, які старанно і відповідально виконують свої посадові обов'язки. У багатьох приватних садочках здійснюється навчання і виховання дітей за допомогою методик, які добре себе зарекомендували, а також враховується досвід багатьох зарубіжних педагогів. Про те, що ці школи мають хорошу матеріальну і технічну базу, свідчать музичні і спортивні зали, іграшки, що сприяють розвитку малюка.
Підходити до вибору садка потрібно за рік до того, коли ви плануєте малюка туди віддати, адже в закладах з хорошою репутацією все ж існують черги. А якщо раптом вибраний вами садок не сподобається, то у вас залишиться час на вибір іншого, гідного варіанта.
Тому, не гаючи часу, складіть список і всеозброєнні вирушайте на розвідку. Найкраще прийти в дитячий садочок з ранку, десь з 10.30 по 11.30, і природно почати з ознайомлення з роскладом дня. Він вам повідомить, який режим роботи садочка, скільки часу приділяється сну і прогулянок, які заняття. Вибрати краще такий садок, де діток в групі буде не більше п'ятнадцяти і не менше шести.