Картинки по запросу Що таке краплинне зрошення?

Кожен з нас хотів би мати прекрасний і доглянутий сад, в якому рослини рясно будуть рости, а газон буде рівним і пишним. Однак цей ефект сам по собі не виникає. Перш за все тому, що останнім часом літо в Україні надзвичайно сухе. Тому кожен власник городу чи саду повинен додатково піклуватися про свої рослини та поливати їх. Це можна зробити багатьма способами. Один з них - встановлення системи краплинного зрошення агро магазин.

Крапельне зрошення - що це?

Крапельне зрошення - один із способів, що дозволяє систематично поливати певну поверхню. За допомогою такої установки можна розподілити невелику кількість води прямо до фруктових кущів, квітів чи овочів. Для цієї системи зрошення можна використовувати три основні методи. Один з них включає встановлення так званої крапельної стрічки, в той час як в іншому випадку монтуються крапельні лінії. Третій використовує крапельні шланги. Правильний тип поливу потрібно адаптувати до характеру врожаю. Такі труби для розподілу води можна розміщувати різними способами - як під землею, так і на її поверхні.

Де рекомендований спосіб поливу?

Крапельне зрошення - надзвичайно універсальне рішення, яке дозволяє поливати багато різних місць. Воно працює навіть для захищених культур, що знаходяться, наприклад, у великих або менших теплицях, а також у тунелях. Інші місця, де можна встановити краплинний полив, це: задній двір, сад або рілля. Таким чином можна поливати навіть рослини, вирощені в контейнерах і горщиках на балконі або терасі. Добре поливати поодинокі рослини, а також всю територію газону таким чином. Варто також зазначити, що така система зрошення підходить як для декоративних рослин, так і для квітів, а також для овочів і фруктів, призначених для споживання.

Які переваги краплинного зрошення?

Краплинне зрошення - надзвичайно корисне рішення. Ось найважливіші переваги, які виникають через факт встановлення такої поливної системи в саду або на оброблюваному полі:

·         економне та раціональне використання води;

·         эффективний полив рослин;

·         збільшення кількості та якості сільськогосподарських культур;

·         можливість додаткової поставки мінеральних добрив;

·         зменшення ймовірності грибкових захворювань рослин;

·         зменшення ерозії ґрунту;

·         оптимальна робота, незалежна від погодних умов;

·         економія часу;

·         автоматизація робіт, що виконуються в саду;

·         універсальність використання в районах з різною формою поверхні;

·         при поливі надземні частини рослин не замочуються, що запобігає їх руйнуванню та гниттю.