Напевно, ніхто не любить домашні завдання - ні діти, які повернулися після школи, ні батьки, які відчувають себе зобов’язаними поспішати, перевіряти, спостерігати та часто «сидіти» зі своїми дітьми за завданнями. Чому домашні завдання TOPgdz важливо і що робити, щоб це не було страшно?
Чому вчителі дають домашні завдання?
Діти проводять багато часу в школі, і саме там вони повинні вчитися. Однак домашні завдання - це не вираз злоби, а ще гірше - лінь вчителя. Домашнє завдання абсолютно необхідне в процесі набуття знань. У школі вчитель надає знання та інформацію, тоді як завдання, які потрібно виконувати вдома, дозволяють вам самостійно практикувати свої вміння, закріплювати знання та використовувати їх на практиці. Саме завдяки роботі вдома знання, здобуті в школі, не втратяться, а залишаться у вашій голові довше і будуть простішими для використання на майбутніх уроках та в повсякденному житті.
Щоб це сталося, однак, ученику необхідно виконати домашнє завдання самостійно. Хороші батьки часто відчувають обов'язок робити домашні завдання з дітьми, доглядати, перевіряти, допомагати та вдосконалюватись. Інтерес до навчального процесу дитини, звичайно, дуже важливий, але чим раніше дитина зрозуміє, що єдиною людиною, відповідальною за результати навчання, є він сам, тим швидше навчиться планувати власну роботу, шукати рішення ГДЗ алгебра 9 клас Істер та вирішувати проблеми, тим тривалішими будуть його успіхи.
Тож як можна допомогти дитині в домашніх завданнях?
Встановіть час
Після повернення зі школи дитині потрібно кілька хвилин, щоб розслабитися, поїсти. Тоді, однак, варто сісти, щоб виконати домашні завдання. Давайте встановимо конкретний час, коли завдання нашої дитини полягає лише в тому, щоб сісти за парту і приступити до роботи.
Останній шанс
Діти – прагматичні істоти і уважно шукають способи не працювати. Тому на перше запитання, відповідь на яке їм очевидна, ви почуєте: "Мамо, а я не знаю» або невинне запитання: "І ви випадково не знаєте, на скільки це ділити на 8?" Давайте утримаємось від відповідей на ці запитання. Давайте визначимо, що запитання до батьків - це останній шанс. Попередній - голова і книга. Спочатку давайте спонукати дитину задуматися над проблемою, поглянемо на завдання з іншого погляду.
Дайте вудку, а не рибу
Якщо дитина звернеться до нас за допомогою, ми надамо її з розумом. Надання відповідей чи готових рішень, безумовно, пришвидшить процес домашнього завдання, але в перспективі це не матиме позитивного впливу на навчання дитини. Замість того, щоб відповісти на запитання, давайте підводити дитину, щоб вона сама знайшла відповідь, підкажемо інший спосіб вирішення завдання. Давайте навчимо дитину вчитися.
Робота над самооцінкою дитини
Низька мотивація до праці, відраза до предмета, труднощі з домашніми завданнями надзвичайно часто є наслідком низької самооцінки. Якщо дитина переконана, що «не знає математики», навіть найпростіша задача переросте в проблему в його очах. Ось чому так важливо підтримувати дитину і давати їй знати, що ми віримо в нього. Давайте не будемо приклеювати "ярлики" гуманіста чи математика - вони руйнівно впливають на мотивацію.