Зубні імплантати - це спосіб досягти красивої посмішки. Перш ніж встановлювати імплантати, ви маєте багато сумнівів. Варто ближче познайомитися з цими темами, щоб спокійно визначитися з їх припущеннями. Зубні імплантати, які пропонує стоматологія Львів можна використовувати у разі втрати одного зуба, а також для відновлення частини прикусу. Існують різні типи зубних імплантатів. Сьогодні ви дізнаєтеся, що таке зубні імплантати та які їх переваги.

Що таке зубні імплантати?

Зубні імплантати просто замінюють коріння зубів. Їх імплантують у щелепну кістку, а потім нарощують протезними реставраціями, такими як коронки або мости. Таким чином формуються окремі зуби або цілі частини зубних рядів. Імплантати ставлять під місцевою анестезією. Титановий імплантат з часом стає природною частиною щелепи, оскільки тіло не знаходить в ньому стороннього предмету, а кістка, яка з ним з’єднується, росте без проблем.

Переваги імплантатів

Імплантати над іншими методами лікування виявляються в ряді переваг:

  • Зубні імплантати забезпечують чудовий естетичний ефект, зберігаючи природний контур обличчя, тим самим запобігаючи в’ялості шкіри та утворенню мімічних зморшок;
  • Зубні імплантати є опорою для сусідніх зубів, запобігають їх розхитування та мінімізують втрату кісткової маси;
  • ·Після лікування імплантати дозволяють нормально харчуватися та насолоджуватися дієтою, що включає сирі та тверді продукти.
  • Гігієна порожнини рота також зручна;
  • Зубні імплантати - це перш за все естетичний ефект, який забезпечує красиву посмішку та підвищує рівень впевненості в собі.

Види імплантатів

Найпопулярнішими зубними імплантатами є титанові імплантати, виготовлені з металу. Вони вважаються найбільш довговічним та надійним рішенням. Однак, крім них, використовуються також керамічні та полімерні імплантати. Цікаво, що зубні імплантати можуть мати різну форму, від геометричних до класичних гвинтоподібних зубних імплантатів.

Протипоказання

На жаль, є протипоказання до встановлення імплантатів. Основним з них є нестабільний діабет, який впливає на загоєння ран. Імплантати не можна встановлювати також людям, які борються з неопластичними захворюваннями, і людям, у яких щелепні кістки ще не розвинуті. Психічні захворювання, хвороби кісткового мозку, вади серця та хвороба Паркінсона підлягають консультації. Ці протипоказання не є абсолютними.