Одне з найчастіших питань, яке можна зустріти в людей, полягає у справедливості того, що одна з пари шкарпеток постійно рветься несподівано. Тобто ще вчора ви могли надягнути вироби та піти на прогулянку чи на роботу, а, повернувшись, помітити на п'ятці або пальцях величезну дірку, яка створює дискомфорт та змушує викинути улюблені шкарпетки.

Існує кілька причин пошкодження тканини. Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші з них.

Причини появи дірок на шкарпетках

Погодьтеся, шкарпетки рвуться за загадкових обставин. Часто до цього немає конкретного приводу, ви можете просто дістати виріб з пральної машини і побачити дірку. Втім, це лиш так здається на перший погляд. насправді існують чіткі причини, через які деформується тканина:

1. Неправильно підібраний розмір. Занадто малі чи завеликі моделі сидять на нозі неправильно і від того можуть стиратися з часом.

2. Жорстке взуття. Шкарпетки на щоденній основі контактують з внутрішньою стороною взуття, яка має бути гладкою без різноманітних дефектів та гострих виступів. Також уникайте занадто тісного взуття або занадто вільного – у другому випадку виникає велике тертя.

3. Відсутність педикюру або погане його виконання. Тканина може постійно зачеплятися за гострі кутики нігтів, що призведе до появи дірок.

4. Низька якість шкарпеток. Дешеві нитки та тканини, які використовує виробник, можуть призвести до того, що вироби порвуться уже після кількох використань. Тому потрібно ретельно вивчити склад та ступінь еластичності шкарпеток.

5. Неправильний догляд. Якщо ви перете машинці-автомат вироби, які підлягають лише ручному пранню, будьте готовими до того, що такі шкарпетки порвуться швидше.

Що можна зробити, аби зберегти цілісність шкарпеток надовго

Знаючи причини, ви можете усунути деякі з них та подовжити життя улюбленим шкарпеткам. Для цього потрібно:

1. Правильно вибрати розмір. Сьогодні моделі представлені в широкому асортименті з різною розмірною сіткою для дітей, жінок та чоловіків. На сайті https://smthshop.net/socks ви знайдете всі можливі розміри. Перш ніж визначити свій, необхідно ретельно заміряти стопу, використовуючи аркуш паперу, олівець та лінійку. Занадто малий розмір шкарпеток може розтягуватися під час носіння і через це швидше пошкоджуватися.

2. Вибір якісної тканини. Шкарпетки сьогодні відшивають як натуральних (шерсть, бавовна), так і з синтетичних (поліестер) матеріалів. Обидва ці варіанти можуть бути якісними та приємними на дотик. Зважайте також на відсоток еластану: він відповідає за еластичність виробів та підтримування потрібної форми.

Шкарпетки – це той елемент гардеробу, без якого сьогодні не можна уявити свого життя. Їх носять влітку і взимку, на роботу та вдома. У ваших силах зробити так, аби вироби прослужили якомога довше, зберігши свою цілісність та форму. Вибір якісних моделей та правильний догляд – запорука того що шкарпетки не порвуться вже після кількох використань.