Киснева терапія – це лікування, яке призначається всім людям з певним типом дихальної недостатності, будь то хронічна чи гостра (як у випадку Covid-19), незалежно від основного захворювання легенів. Люди з такими проблемами зі здоров’ям не можуть задовольнити свої потреби в кисні за рахунок самостійного дихання. Тоді виникає потреба в додатковій подачі кисню, який може забезпечити побутовий кисневий концентратор.

Коли необхідно купувати та використовувати кисневий концентратор вдома?

Потреба в  домашньому кисневому концентраторі  може бути особливо гострою для людей, які страждають на всілякі проблеми з легенями. Навіть звичайна прогулянка або здорова фізична активність не можуть підвищити рівень кисню. Тоді варто обзавестися домашнім генератором кисню, пропонованим на сайті https://www.zelko.ua/uk/generatory-azota-i-kisloroda. Надаючи організму додатковий  портативний кисень, який йому необхідний у будь-якій можливій ситуації, зменшується відчуття задишки, що дозволяє пацієнту краще дихати, значно покращуючи якість його життя.

Серцево-судинна система отримує необхідну підтримку, і очікувана тривалість життя також може значно збільшитися. Домашній концентратор незамінний у квартирі при хронічних захворюваннях, пов’язаних з дихальною системою, а також при надзвичайних ситуаціях, таких як:

  • дихальна недостатність,
  • хронічне обструктивне захворювання легенів,
  • хвороба  Covid-19.

Кисневий концентратор – що про нього потрібно знати?

Оксигенація тканин відбувається завдяки системі подачі кисню, яку пацієнт повинен завжди мати під рукою. Донедавна були доступні балони з рідким або стисненим киснем. Тепер новим пристроям вони більше не потрібні. Сьогодні все більшого поширення набувають побутові кисневі концентратори. Кисневий концентратор має незліченну кількість переваг  щодо надання допомоги людям з проблемами дихання .

Кисневий концентратор і COVID

У разі проблем з диханням, пов’язаних із зараженням новим коронавірусом (який має дещо інші симптоми, ніж  перша версія вірусу), домашній кисневий концентратор дає пацієнтам справжнє полегшення. Киснева терапія абсолютно рекомендована, коли насичення киснем падає нижче 90 відсотків. Щоб хворий відчув різницю в диханні, він повинен отримувати 10 літрів чистого кисню в хвилину. Домашній кисневий апарат  виробляє половину цього. У такій ситуації рекомендується підключити два концентратори в один контур.