В останні роки постійно розробляються й удосконалюються різноманітні програми, що дозволяють вести бізнес більш ефективно. Яскравим прикладом таких програм є BAS Малий бізнес, який стає все більш популярним серед ФОП. Доволі проста у використанні програма, тим не менш, значно спрощує керування дрібним підприємством.
Взагалі розробка подібного софту не дарма набрала таких обертів. Справа в тому, що сьогодні в просторі безліч інформації, величезна кількість даних, і все це потрібно систематизувати, зберегти, швидко віднайти при необхідності. Це складно навіть для звичайної людини, а для власника бізнесу – тим більше. А ще ж потрібно якось працювати, і бажано – ефективно аби витрати на бізнес себе виправдали. Ось саме для таких задач і розробляється програмне забезпечення, яке дає змогу легко оперувати інформацією, готувати звіти, відслідковувати витрати та прибутки, структурувати дані.
Навіщо потрібен даний софт
Здавалося б, можна обійтись і старими методами, адже скільки років люди не мали таких інструментів, і взагалі обходились без комп’ютерів. Так, звісно, але й інформаційний потік тоді був значно меншим. Крім того, якщо компанія хоче бути ефективною, конкурентоздатною, розвиватись, то їй потрібно використовувати сучасні способи ведення бізнесу. Той же магазин значно підвищить свої статки, якщо в нього впроваджено BAS Роздрібна торгівля. Як саме програмне забезпечення вплине на збільшення прибутку? Все просто – через більшу ефективність роботи, економію часу, можливість постійно відслідковувати залишки на складі, вчасно поповнювати запаси, керувати цінами на товари тощо. Витрачаючи менше часу, власник магазину зможе більше зосередитись на кожній задачі, що врятує його від помилок у підрахунках та звітах.
Не меншу ефективність демонструє BAS Управління торгівлею. Вона вважається трохи складнішою за попередню версію, але це виправдано тим, що їй потрібно вирішувати значну кількість задач, а тому функціонал повинен відповідати вимогам користувача. Якби опцій у даному програмному забезпеченні було менше, то довелось би впроваджувати ще якісь інструменти, що викликало б низку незручностей. Крім того, конфігурація «Управління торгівлею» чудово синхронізується з іншими конфігураціями, наприклад, «Бухгалтерія». Тобто на одному підприємстві в кожному відділку можна використовувати відповідний інструмент.