Польські будівельні фірми винаймають на роботу іноземців, оскільки місцеві фахівці віддають перевагу працевлаштуванню в інших країнах Європейського Союзу. Праця в Польщі без посередників 2022 в будівельній сфері є як для кваліфікованих спеціалістів, так і різноробочих.

Переваги та недоліки працевлаштування в сфері будівництва

Робота в Польщі в будівництві https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;misce-roboti=na-budivnictvi приносить заробітну плату вище середнього рівня в країні. Чим більше будівельник має досвіду та навичок, тим на більшу оплату праці може розраховувати. Це і є ключова перевага роботи на будівництві. До плюсів роботи в даній сфері також відносяться й інші аспекти:

  • офіційне працевлаштування, зазвичай укладається письмовий трудовий договір;
  • чітко встановлений робочий час;
  • можливе працевлаштування без досвіду та професії – різноробочим або підсобником;
  • широкий спектр вакансій для працевлаштування.

Перед працевлаштуванням варто пам’ятати й про недоліки, які має робота в Польщі будівельником https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;profesiya=budivelnik: важка фізична праця, складні умови праці (літня спека, дощ), проживання безпосередню на будівельному майданчику, знання польської мови (без знання мови є вакансії різноробочого і підсобного робочого), вікові обмеження.

Доступні вакансії для українців та вимоги до будівельників

робота в Польщі будівельником

Оголошення на роботу в Польщі містять близько 15 професій, які пов’язані з будівельною сферою. До них відносяться: різноробочий, підсобник, арматурник, муляр, водій екскаватора, машиніст дорожнього катка, асфальтобетонник, каменяр та ін.

Основні вимоги до будівельників під час працевлаштування:

  • Вік. Зазвичай, наймають чоловіків від 18 років до 45-55 років.
  • Досвід роботи від 6 місяців за фахом, крім підсобних робочих і різноробочих. Наприклад, робота столяром в Польщі https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;profesiya=stolyar є для фахівців, які працювали на аналогічній посаді від пів року до 3 років.
  • Проходження медичної комісії та хороша фізична підготовка.
  • Знання польської мови на розмовному рівні.
  • Додаткові вимоги: відсутність шкідливих звичок, мотивація до праці, витривалість, наявність водійського посвідчення.

Пошук роботи для українців-будівельників в Польщі

Для пошуку вакансій можна скористатись Інтернет-ресурсами або звернутись до послуг кадрових агентств. Шукати роботу можна за різними принципами – в певному місті (наприклад, робота в Вроцлаві для українців на будівництві) або ж за певною спеціальністю.

Спеціалісти кадрових агентств підбирають вакансії виходячи з побажань, освіти та досвіду клієнта. До того ж фірми допомагають з оформленням всіх необхідних документів та напряму співпрацюють з польськими компаніями.