З кінця минулого та на початку цього століття завдяки впровадженню глобальних комунікацій у мережі Інтернет інформаційні технології почали використовуватись і для автоматизації взаємодії між організаціями.

Проте насправді революційні зміни почалися тоді, коли мережеві комунікації стали доступними як корпораціям, так і населенню загалом. Цьому сприяла поява хмарних технологій та мобільних пристроїв.

Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій кардинально змінює всі сторони життя сучасного суспільства. Прискорення та здешевлення процесів отримання, передачі, обробки та зберігання даних парадоксально вплинули на трансформацію їхньої ролі та значення для забезпечення суспільного відтворення.

Дуже швидке зростання обсягу доступних даних супроводжується зростанням великого обсягу інформації. Відповідно, ускладнюються пошукові системи, збільшуються витрати на їхню розробку, впровадження, підтримання роботи. Однією з відповідей на виклики було створення інформаційних платформ.

Інформаційні платформи (ІП) стають у суспільстві важливим засобом виробництва та задоволення потреб суб'єктів господарювання. Вони виконують як техніко-технологічні, так і соціально-економічні функції.

Поява інформаційних платформ створює передумови прискореного розвитку національних економік та кардинальної зміни системи міжнародних економічних відносин, формування нового етапу економічної глобалізації на інших засадах.

В даний час існує кілька видів інформаційних платформ – централізовані, децентралізовані та гібридні. Кожна з них має свої плюси та мінуси.

Децентралізовані інформаційні платформи, побудовані на блокчейні, мають суттєвий потенціал і на даний момент можуть розглядатися як дуже перспективний інструмент у модернізації публічного управління завдяки забезпеченню свідомої та ініціативної участі громадян, відкривають несподівану можливість зміни моделі держави в частині наповнюваності публічних бюджетів. Це з істотним зменшенням ризиків.

Зі зниженням ризиків знижуватиметься і ціна товарів, робіт, послуг, як наслідок — вони стануть доступнішими для придбання. Це зумовить зростання попиту на них, велику оборотність капіталу і ділову активність, що сприятиме зростанню податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів від прямих податків.

На відміну від централізованих інформаційних платформ, ДІП містять потенціал для вирішення багатьох проблем, але за умови вибірковості сфер застосування та заходів.

Так, враховуючи всі за і проти, компанія Сімкорд розробила і почала активно впроваджувати в життя світового суспільства систему Bitbon.

Система Bitbon – це децентралізована соціальна мережа економічних відносин, цілісна децентралізована система на базі технології блокчейн, яка надає користувачам системи Bitbon можливість використання способу обліку та управління своїми активами за допомогою цифрових активів з метою безпечного та рівноцінного децентралізованого обміну цифровими активами у системі Bitbon без посередників, використовуючи гроші. Це новий спосіб управління цінностями, новий принцип отримання прибутку, якісно новий рівень життя.

Ключовим і основним компонентом системи Bitbon є цифровий актив Bitbon – токен допуску до її сервісів. Bitbon як нематеріальний актив є похідним від права на активи та може повноцінно функціонувати в існуючій міжнародній правовій площині.

Соціально орієнтований простір системи Bitbon надає можливість керувати своїми цифровими активами з мобільного додатка One Space або Web.

Сервіс One Space – це інноваційне комплексне рішення, необхідне кожній сучасній людині. Ви зможете оплачувати покупки, спілкуватися з іншими користувачами, бути в курсі новин про систему Bitbon та багато іншого.

Єдиний цифровий простір соціальної мережі забезпечується цілісною інфраструктурою системи Bitbon, яка складається з базових сервісів та компонентів, які постійно вдосконалюються, а їх кількість не має обмежень.

Наприклад, вже розроблені та впроваджуються послуги:

Bonpay – взаєморозрахунки без посередників.

  • Провайдинг – забезпечення консенсусу системи Bitbon за алгоритмом Community PoS, задіявши свої одиниці Bitbon для отримання гарантованої винагороди кожні 72 години.
  • Сервіс даних профілю користувача передбачає реалізацію користувачем системи Bitbon права керувати публічністю даних свого профілю з метою встановлення довірливих відносин з контрагентами по операціях в системі Bitbon та ін.

Більш детально ознайомитися з усіма можливостями, що надаються в системі Бітбон, отримати відповіді на багато питань, що виникають, можна на сайті системи в розділі «Концепція системи Бітбон».