На ринку представлений величезний вибір слухових апаратів. Вони відрізняються дизайном, потужністю, вартістю та багатьма іншими параметрами. Розібратися в цьому різноманітті дуже непросто. Однак не варто забувати, що слуховий апарат підбирається у кожному випадку індивідуально. Якщо ви хочете, щоб він виконував свої функції, працював коректно і не викликав дискомфорту, зверніться за допомогою до професіоналів.

Професійна допомога

Підбір слухового апарату має здійснюватись слухопротезистом. Спочатку спеціаліст проводить низку діагностичних заходів, за результатами яких підбирає кілька моделей пристроїв. Аудіологічне обстеження дозволяє не тільки визначити характер та ступінь втрати слуху, але й виконати тонке налаштування слухового апарату після його придбання. Шукай подробиці на сайті reoton.com.ua!

Визначення гостроти слуху - це процедура, яку повинен виконувати досвідчений лікар. Він не тільки має в своєму розпорядженні обладнання, яке для цього необхідно, але й визначає, які види аудіометрії має сенс використовувати в тому чи іншому випадку. Також фахівець точно розшифровує отриману в результаті діагностики аудіограму і на її підставі підбирає апарат, який оптимально підійде пацієнту.

Проконсультувавшись із спеціалістом зі слухопротезування, ви зможете отримати достовірні дані про:

- причини, характер і ступінь приглухуватості;

- існуючих моделях слухових апаратів;

- правила використання СА;

- варіантах СА, які будуть ефективними у вашому випадку;

- періоді адаптації та необхідних заняттях.

Вибираючи слуховий апарат, ви також повинні розповісти фахівцеві про планований бюджет, особливості способу життя та смакові переваги. Наприклад, деяким людям дуже важливо, щоб оточуючі не знали про проблеми зі слухом. У цьому випадку можна підібрати внутрівушні слухові апарати або внутрішньоканальні СА.

Тестування та перша примірка слухового апарату

Підбір слухових апаратів включає як консультації, а й оціночні тести. Вони націлені визначення:

- ступеня втрати слуху;

- особливостей сприйняття звукової інформації зі слуховим апаратом та без нього;

- комфортності слухання у різних акустичних ситуаціях.

Під час тестування пацієнтові пропонують приміряти кілька моделей слухових апаратів. Потім людині необхідно оцінити розбірливість мови, особливості сприйняття різних звуків та загальний рівень комфорту. На підставі отриманої інформації фахівець виконує налаштування слухового апарату.