В сучасному світі, навіть у дуже розвинених країнах, підбір психолога став актуальною проблемою, оскільки багато людей бажають отримати високий рівень послуг і вирішити проблему, яка бентежить. При цьому, зовсім не кожен фахівець здатен надати саме ту допомогу, якої потребує клієнт. В Україні також існує проблема, яка полягає у тому, що в принципі похід до психолога розцінюється як звернення до фахівця, який надає не зовсім зрозумілі послуги. Справа в тому, що у суспільстві все ще яскраво простежується думка про те, що психологічна допомога це скоріше просто викидання грошей на вітер.
Класична медична наука стверджує, що наявність психологічних проблем - не просто знижує якість життя людини, а призводить до розвитку реальних проблем та патологій, які можуть торкатися не тільки емоційного фону, а й фізіології. Психосоматичні проблеми, які виникають на фоні стримання почуттів, дуже часто проявляються в якості різноманітних фізичних проявів. На практиці можна дуже гарно прослідкувати вплив особливостей психоемоційного стану людей на їх фізичне здоров'я.
Незалежно від того, чому саме Вам захотілося відвідати психолога, важливо розуміти, що така допомога абсолютно реальна і необхідна в різних ситуаціях. Підбір психолога в даному випадку стане запорукою успіху, оскільки звернення до неправильного фахівця дійсно стане додатковими витратами для Вас і може погіршити ситуацію. Для того, щоб результат терапії дозволив Вам отримати бажане полегшення та дійсно гарантував компетентну кваліфіковану допомогу, обирайте фахівця зважено та правильно.
Сучасні технології для підбору психологів - як це працює?
На сьогоднішній день клієнти, які бажають отримати консультацію психотерапевта, мають змогу звернутися не до універсального спеціаліста, який розбирається у всіх станах, а до профільного психолога. Для цього слід пройти анкетування, тестування, а також опитування, що дозволить співробітникам клініки або фахівцям закладу, який Ви оберете для звернення, підібрати для Вас компетентного спеціаліста. В даному випадку профіль фахівця стане головним критерієм підбору психолога.
В даному випадку будуть враховуватися:
- Особливості клієнта.
- Очікуваний результат від терапії.
- Побажання за віком, статтю та кваліфікацію спеціаліста, а також методології його роботи.
- Характеристика пацієнта та його погляд на проблему.
Сучасні сервіси по типу https://aboutu.live дозволяють зібрати коротку достовірну інформацію про клієнтів та на її основі організувати підбір психолога, який буде гарантувати максимально компетентні послуги. При цьому слід розуміти, що навіть у випадку, якщо підібраний фахівець не зовсім відповідає Вашим очікуванням, Ви з легкістю можете змінити його на іншого спеціаліста.
Підібрав фахівця неправильно - що робити?
Як відомо, не існує універсальних фахівців зі всіх галузей та направлень, так само і з психотерапією. Розуміючи величезний діапазон захворювань і станів, які потребують корекції та передбачають роботу з психологом, неможливо знайти спеціаліста, який би мав змогу отримати кваліфікацію з усіх направлень. Саме тому, підбір психолога може бути невдалим спершу, але найважливішим є той факт що, ви не повинні очікувати результатів занадто довго. Якщо у Вас не з'явився контакт із фахівцем, Ваші погляди на проблему різняться і Ви не розумієте методології його роботи, дуже вірогідно, що саме цей психолог Вам не підходить і Вам потрібно звернутися до іншого спеціаліста.
Консультації та роботи з психологом на постійній основі - це не соромно і не означає, що у Вас є серйозне захворювання. Час від часу допомога кваліфікованого психолога потрібна будь-кому, оскільки сучасний ритм життя занадто насичений та стрімкий. Якщо Ви зіткнулися із тривожністю, постійними стресами, відчуваєте апатію або небажання нічого, маєте проблеми зі сном або інші симптоми, які заважають Вам жити та відчувати себе гарно, зверніться за допомогою до компетентного психолога, який допоможе Вам визначити, в чому проблема та знайти ефективний метод усунення такого стану.
Більше про автора: https://aboutu.live/authors/oleksandr-kartashov