Чи варто розпочинати підприємницьку діяльність на основі реалізації аграрної продукції? Це може бути вигідно, якщо розробити стратегію розвитку бізнесу. Такий овоч, як огірок, має попит у будь-яку пору року. Влітку він значно зростає, хоч ціна знижується, проте прибуток в цей час сягає максимального рівня. Нові можливості відкриваються за умови вливання стартового капіталу, коли будуються споруди захищеного ґрунту задля забезпечення безперервного процесу отримання товарної продукції. Одна з ключових умов успіху — використання посадкового матеріалу, який гарантовано дає сходи та добре родить. На сайті садового центру westgard.com.ua вже зараз можна замовити сертифіковане насіння від перевірених виробників.

Корисні факти про посадку огірків у теплицю

Невибагливість культури значно підвищує рентабельність її вирощування. Цей овоч може рости на городі, у спорудах захищеного ґрунту, навіть на балконі в контейнерах. Варто лише приділити час на підготовку до посадки, щоб уникнути проблем на початковому етапі. Головною умовою для активної вегетації та гарного родючості є застосування ґрунтосуміші для висадки з нейтральною реакцією, яка має в складі достатню кількість органічних та мінеральних сполук.

Для посадки в теплицях найбільш підходять огірки партенокарпічних сортів:

  • Маша F1;
  • Криспіна F1;
  • Амур 1801 F1.

Їх запилення відбувається без участі комах. У квітках жіночого типу є маточка та тичинка, що сприяє заплідненню без втручання в процес бджіл та джмелів. Доведена економічна ефективність культивації партенокарпічних сортів у спорудах захищеного ґрунту викликає

неабиякий попит на насіння огірків від відомих виробників.

Робота на результат

Які заходи сприяють підвищенню рентабельності? Високі прибутки можуть бути за умови отримання гарних врожаїв. Цього можна досягти кількома шляхами: збільшити площу вирощування культури, розробити власну унікальну агротехнологію, яка сприятиме отриманню найбільшої кількості плодів із рослин. Посадка нових гібридів також дає гарні результати. Селекціонери підвищують генетичний потенціал, завдяки чому з’являються нові властивості: адаптованість до негативних факторів, опірність хворобам, регенерація після можливих ушкоджень, формування більшої кількості квіток із метою покращення продуктивності.

Сприятливі умови, створені в теплиці, дають можливість уникнути багатьох негативних факторів, які можливі при вирощуванні на полях. Це сприяє зменшенню обробок, тобто застосуванню пестицидів. Весь процес культивації відбувається під контролем: регулюється рівень освітлення, вологість ґрунту та повітря, температура середовища. Це все призводить до підвищення родючості.