Приваблювати цільову аудиторію значно важче, ніж думають власники бізнесу. Перше, що для цього потрібно, це вдалий вибір методу просування. Контекстна реклама належить до перевірених варіантів, дозволяючи залучати користувачів до підписки на розсилку, мотивувати на проходження реєстрації чи замовлення товару або отримання консультації. Її використовують для лідогенерації, покращення впізнаваності, збільшення кількості відвідувачів та продажів.

Утримуючи впевнене лідерство серед пошукових систем, Google пропонує бізнесу ефективну систему контекстної реклами, якою може користуватися кожен. Можна просто зараз дізнатися про це більше на сайті та створити й налаштувати компанію, яка в майбутньому забезпечить фінансове процвітання. Але тоді чому не всі користуються цим способом, роблячи ставку на пошукову оптимізацію та СММ? Відповідь отримаєте після вивчення нашої статті.

Переваги контекстної реклами, які не можна залишити поза увагою

Щоб бути об’єктивними, зазначимо ті плюси, які підтримують популярність PPC:

  • відсутність тривалого очікування результату;
  • варіативність параметрів – рекламну кампанію можна налаштувати з урахуванням безлічі аспектів, починаючи від регіону охоплення, закінчуючи віком користувачів та їхніми вподобаннями;
  • раціональне використання бюджету – компанія платить лише тоді, коли користувач здійснить цільову дію;
  • легкість контролю рекламної кампанії завдяки можливості фіксувати кожен перехід та співвідносити загальні витрати з продажами;
  • можливість початку розкрутки з мінімальним бюджетом, хоча на практиці це актуально не для всіх тематик;
  • ненав’язливість контенту.

Мінуси, які заважають вважати PPC ідеальним методом розкрутки в мережі

Можна було б назвати контекстну рекламу універсальним рішенням для усіх компаній та бізнесменів, якби не наступні недоліки:

1. Високий рівень складності. Запустити рекламну кампанію дійсно легко, але от для того, щоб вона була ефективною, потрібен досвідчений та талановитий фахівець. Без нього є ризик витратити кошти та час, але не побачити збільшення трафіку.

2. Значні витрати у разі вибору популярної сфери, де вартість кліків висока.

3. Неймовірна конкуренція. Деякі недобропорядні конкуренти можуть навіть вдаватися до склікування, аби спровокувати блокування через ліміти системи.

4. Отримання трафіку виключно у разі активності кампанії, що забезпечується своєчасною оплатою. Якщо за якихось причин списання коштів не відбулося, тоді процес розкрутки зупиняється.

Окрім цього, контекстна реклама не підходить тим, хто пропонує складний продукт та орієнтований на вузьку ЦА.