• Головна
  • У Кременчуці мешканці перекрили міст через Дніпро в знак протесту проти закриття 3-ох стоматклінік
14:33, 11 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

У Кременчуці мешканці перекрили міст через Дніпро в знак протесту проти закриття 3-ох стоматклінік

У Кременчуці мешканці перекрили міст через Дніпро в знак протесту проти закриття 3-ох стоматклінік

У Кременчуці сьогодні мешканці перекривали Крюківський міст. Причиною цього був протест проти «реформи» стоматологічної поліклініки. Мова про намагання влади закрити 3 комунальні поліклініки і створення одного центру, в якому будуть обслуговуватися тільки пільговики.

Трудове населення буде лікуватися тільки в ургентних та хворобливих станах в рамках надання медичної допомоги.

Мешканці проти такого «ноу-хау» і тому збиралися під мерією на протест. Потім усі прийшли з плакатами до зали міськради. Питання про відміну такої реформи було не першим. А людей - кілька сотень. Мешканці вимагали, щоб їх питання розглянули першим, а не 33. Але міський голова не реагував. Натомість усе затягнулося до регламентної перерви.

Не гаячи часу, частина активістів пішли на Крюківський міст, де перекрили дорогу. Група людей ходили по пішохідному переходу туди-сюди. Так утворилася колона з вантажівок, тролейбусів, маршруток. Приїхали патрульні. Мирна акція на захист стоматологічних поліклінік відбувалася більше ніж пів години.

Після цього вони пішли знову до сесійної зали у міськвиконком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоматклініки #протест #перекриттямосту #зуби
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...