• Головна
  • Рятувальники, серед яких і наші, продовжують боротьбу з вогнем у Ічні. Що зроблено станом на сьогодні.
11:58, 15 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Рятувальники, серед яких і наші, продовжують боротьбу з вогнем у Ічні. Що зроблено станом на сьогодні.

Рятувальники, серед яких і наші, продовжують боротьбу з вогнем у Ічні. Що зроблено станом на сьогодні.

Як відомо, біда, яка прийшла до селища Ічня не вирішувалася силами одних підрозділів ДСНС того району. Так з усієї України на боротьбу з лихом було залучено спеціалістів та техніку.

Участь приймають і спеціалісти з Полтавської області та Кременчука.

Так 14 жовтня авіацією ДСНС здійснено авіаційну розвідку технічної території арсеналу, двома пожежними літаками АН-32П проведено 10 скидів води (80 тон) у межах арсеналу та вертольотом МІ-8МТ поза технічною територією – 11 скидів (22 тони), всього з початку робіт – 144 скиди води (804 тони);

На місці працюють пожежні танки та потяги.

Піротехніки працюють по району, прийнято 12 заявок у 24 населених пунктах.Вилучено 285 вибухонебезпечних предметів. Обстежено 8 дошкільних закладів, 8 загальноосвітніх закладів, 16 км лінії газопроводу. Всього з початку робіт перевірено та очищено від ВНП 39 населених пунктів (100%), відпрацьовано – 242 заявки, вилучено 1758 вибухонебезпечних предметів;

Обстежується залізниця на виявлення вибухонебезпечних предметів. Працюють і психологи ДСНС, якими  надано психологічну допомогу з початку робіт – 2240 особам

Населення інформують про:

встановлення попереджувальних знаків з мінної небезпеки;

розповсюдження спеціальних листівок стосовно порядку обов'язкових дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів (з початку робіт розповсюджено 7470 шт.).

Для попередження надзвичайних ситуацій у населених пунктах, розташованих поблизу арсеналу, органами влади вжито наступних заходів:

тимчасово припинено рух потягів через станцію Ічня; спрямовано автомобільний транспорт в об’їзд зони надзвичайної ситуації;

закрито повітряний простір у радіусі 30 км; на в'їздах до лісових масивів встановлено 20 шлагбаумів.

З початку виникнення надзвичайної ситуації місцевими органами влади створено резерв будівельних матеріалів, який передбачено для проведення відновлювальних робіт (шифер – 3 тис. шт., скло 800 м.пог., плівка 1 тис. м. кв., цементу – 5000 кг, брусу дерев’яного – 12 м.куб., фарба – 5500 кг, цвяхи – 300 кг).

Зруйновано 4 будинки в с. Августівка, пошкоджені 99 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 11населених пунктах.

На території діють патрулі та пости.

Організовано видачу гуманітарної допомоги населенню, зокрема зосереджено 42 тони продуктів харчування, одягу – 8 тон, побутової хімії - 800 кг, засобів особистої гігієни – 500 кг.

Електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок водопостачання та водовідведення) Ічнянського району працюють у штатному режимі.

Від газу станом на 15 жовтня відключено 3 тис. 015 абонентів у 4 населених пунктах (м. Ічня, с. Гмирянка, с. Гужівка, с. Максимівка). 

Організовано цілодобову роботу «Гарячої лінії» за номерами (046) 2-678-274, (046) 2-676-003.

З метою проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації у найкоротший термін залучено сили і засоби загальною чисельністю 620 осіб та 136 од. техніки, у тому числі від:

ДСНС – 271 особа та 82 од. техніки;

Нацполіції та Національної гвардії – 186 осіб та 18 од. техніки;

СБУ – 90 осіб та 23 од. техніки;

від комунальних служб – 73 особи та 13 од. техніки.

Для координації залучених сил і засобів, надання допомоги населенню у місті Ічня функціонує штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з заступником Голови Чернігівської ОДА .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#взрыв #склады #Ічня #вибухівка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...