• Головна
  • Ще двом учасникам АТО відшкодують вартість навчання за умови гарних оцінок за семестр
12:32, 5 березня 2019 р.
Надійне джерело

Ще двом учасникам АТО відшкодують вартість навчання за умови гарних оцінок за семестр

Ще двом учасникам АТО відшкодують вартість навчання за умови гарних оцінок за семестр

В рамках міської програми «Захисник України» на 2018-2020 роки» учасники бойових дій, які брали участь в АТО, ОБС, добровольці АТО, постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука.

Вони отримають відшкодування за навчання у вищих навчальних закладах не тільки ІІІ та ІV рівнів акредитації, а й І та ІІ рівнів.

Тож кременчужани, які виявили бажання отримати вищу освіту подають заяви про навчання за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука. Так сьогодні  розглянули заяви ще від 2-х учасників АТО.

 Один із них навчається у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля», інший у коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. У разі, якщо студенти отримають гарні оцінки, вони зможуть отримати відшкодування за навчання з бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #війська #солдат #воєнкомат
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...