
15:05, 11 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Безпритульних дітей з Деївського звалища загубили через "оперативне реагування" аж на слідуючий день?

У Кременчуці представники влади спочатку знайшли 10 дітей на Деївському звалищі, а потім загубили.
Раніше ми повідомляли, що на Деївці знайшли 10 дітей віком від 3-х і більше років. Жили діти у коробках. Так сьогодні представники служби у справах дітей та поліції отримавши висновок виконкому поїхали на місце події вилучати дітей.
Але нікого вже не було.
А як же. Щоб забрати дітей та помістити їх попередньо до лікарні на обстеження, а потім вже вирішити їх долю, потрібно пройти дорогою бюрократії, яка вимагала часу.
Відтак спеціалісти по справах дітей вчора, 10 квітня побували на місці події та спілкувалися з цими дітьми та двома дорослими, але не могли вилучити дітей, адже не мали документу - дозволу на вилучення. Пішли з "порожніми руками"
У той самий час зібрати виконком, щоб отримати цей дозвіл вдалося лишень ввечері. А ось вийти на місце події змогли лишень сьогодні - 11 квітня.
Дійсно, було би дивним, щоб цілу добу безхатченки чекали на правоохоронців.
Дорослі та діти пішли геть.
Можливо безхатченки, які мешкали в картонних коробках пішли через те, що вночі та зранку лив дощ. А можливо, хоч вони і безхатченки, але не бажають розлучатися з сім'єю.
Нагадаємо, що ЗМІ міста повідомляють, що на Деївському звалищі дорослі та діти перебирають сміття. Свідки бачили їх неодноразово. Наразі не вдалося встановити особистість цих людей. Є підозри, що працюють вони без відповідних документів та дозволів.
Віце-мер Ольга Усанова заявила, що місце перебування останніх виявлених 10 дітей - за межею міста.
Отже чому так довго "оперативно" реагували на повідомлення свідків, невідомо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
20 квітня
ТОП новини
Оголошення
10:46, Сьогодні
18:53, 15 квітня
21:57, 12 квітня
live comments feed...