• Головна
  • Забирати телефон в учня чи ні? Чи має на це право вчитель та що думають кременчужани
10:10, 13 червня 2019 р.
Надійне джерело

Забирати телефон в учня чи ні? Чи має на це право вчитель та що думають кременчужани

Забирати телефон в учня чи ні? Чи має на це право вчитель та що думають кременчужани

Щодо того чи має вчитель право забирати мобільний телефон в учня точиться багато суперечок між батьками. 

З одного боку це наче порушення майнових дитини, з іншого - вчитель має право забрати "іграшку", щоб учень не відволікався від навчання.

Ми провели власне опитування стосовно ставлення до того що вчитель забирає телефон на уроці. Так, майже 76% (75,9) кременчужан відповіли схвально, 17,2% обрали варіант "проти" й сім відсотків (6,9) ставляться до цього нейтрально. 

А от у соцмережах точаться спори, дехто радити в таких випадках писати скарги на ім'я директора та вимагати мало не службових розслідувань з якої причини вчитель забрав смартфон, що начебто просто лежав на парті у школяра.

Антон Білецький: "Напишіть звернення на ім'я директора з проханням провести службове розлідування і дати вам висновок у письмовій формі, коли вам дадуть "я забрала тєлєфон в чіхлє", зробіть його ксерокопію й направте заяву в РУО (районне управління освіти - ред.) з коментарем юриста".

Дрожевська Тетяна: "Юридично - забирати телефон вчитель не мала права, це власність учня і якщо телефон їй заважав, то могла попросити прибрати його у портфель. Але й учень знає, що телефоном користуватися на уроці не можна, тому не повинен викладати його на парту. Учитель вчинила неправильно".

Nadiya Perih: "Вчитель не мала права забирати телефон, звичайно. Як на мене, достатньо попросити ним не користуватись без потреби, щоб не заважати проведенню уроків. Якщо дитина ним грається - звернутись до батьків".

Інші ж захищають вчителів та кажуть, що в школах попереджають заздалегідь аби діти не користувалися телефонами під час уроків, тому які тут можуть бути претензії до викладачів. 

Наталія Герасимчук: "На перших батьківських зборах класний керівник сповістив, що на партах повинно знаходитись шість предметів: підручник (або планшет), зошит, щоденник, ручка, олівець (або маркер), лінійка. Телефону в переліку немає. Це перше. Телефон може знадобитись на уроці, але про потрібну інформацію попереджається заздалегідь. В чому проблема? Ваша дитина порушила правила поведінки в школі! Може, варто провести бесіду з дитиною?".

Elena Zaitseva: "А якщо щодо типу порушеного права власності - маячня))) телефон повернули після уроку. Можна було, правда, запропонувати добровільно прибрати телефон в портфель. А найкраще - зробити спеціальну коробочку куди перед початком уроку всі складають свої телефони, попередньо вимкнувши звук. Це нормально і ніхто не зазіхає на власність, честь і гідність".

Раніше ми писали про те, де у Кременчуці дешевше здобувати вищу освіту: в коледжі чи університеті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #телефон #школа #учні #вчителі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...