
11:27, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело
У Кременчуці молодики бавилися пістолетом: власника зброї затримано

Учора, 14 червня, близько 2-ї години ночі, патрульні виїхали на виклик щодо хуліганства по вул. Першотравневій, біля Річкового порту.
До поліції зателефонував чоловік та повідомив про стрілянину з пістолета, яку влаштувало четверо кременчужан.
Коли патрульні приїхали на місце, то виявили там декілька нетверезих молодиків. У одного з них в рюкзаку правоохоронці знайшли пістолет, що належить 21-річному молодику та вилучили його.
На місце події прибули слідчі, а власника пістолету було затримано згідно з статями 173 та 185 КУпАП й доставлено до Кременчуцького відділу поліції по вул. Київській.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оформити паспорт у столиці: як зробити це без зайвих клопотів
Новини компаній
12:00
Вчора
Компанія «Casino.ua» приєдналося до ініціатив із розвитку відповідальної гри в Україні
Новини компаній
17:00
6 травня
12:41
6 травня
Оголошення
12:08, 26 квітня
21:27, 3 травня
5
01:32, 27 квітня
42
live comments feed...