
Новини компаній
17:00, 22 червня 2019 р.
Що робити, якщо немає грошей на оплату кредиту
Новини компаній
У житті кожної людини хоч раз, але виникали труднощі, що потребували швидкої, або навіть круглосуточной фінансової допомоги. Однак, навіть отримавши її, не всі здатні правильно розрахувати свої можливості – без зусиль отримавши позику, людина починає відчувати, що й повернути гроші буде також легко. У таких випадках кредит може стати важкою повинністю.
Правильні дії у разі неможливості сплати кредиту
Ситуації, коли людина має боргові зобов'язання, але не має можливості їх погасити, зустрічаються дуже часто. Порушення графіку погашення позики можуть виникнути з різних причин. Цьому може сприяти нестабільність економічної ситуації в державі, проблеми зі здоров'ям, утрата робочого місця та багато іншого. Але перш ніж впасти у відчай, слід зрозуміти, що не існує безвихідних ситуацій, а подібні випадки трапляються не лише у вас.
Багато хто приймає помилкове рішення, усіляко ховаючись від кредитних чи банківських організацій, ігноруючи телефонні дзвінки. Але найчастіше ця лінія поведінки лише погіршує й без того складну ситуацію – організації у таких випадках роблять висновки щодо вашого навмисного ухилення від своїх зобов'язань, а тому вирішують передати заборгованість колекторським фірмам або подають до суду.
Водночас сума заборгованості продовжує зростати з кожним днем: на кредит додатково нараховують штрафні санкції та пеню. І перше, що варто усвідомити – будь-яка організація, яка видала вам кредитні кошти, зацікавлена в поверненні боргу, а тому скоріш за все почне працювати в цьому напрямку.
Як погасити заборгованість
Перше, що слід зробити – це звернутися в установу й повідомити про ситуацію, що склалася. Далі існує кілька можливих способів вирішення даної проблеми:
Вірогідно, вам треба буде скористатися послугою пролонгації чи кредитних канікул – можливістю відстрочити дату погашення заборгованості без нарахування пені.
Якщо на кредит уже нараховані штрафні санкції, то найкращий варіант – попросити про реструктуризацію боргу, що допоможе зменшити суму щомісячного мінімального платежу та продовжить графік виплат.
У випадках, коли переговори з кредитором не дають позитивних результатів, варто подумати про перекредітацію, тобто отримання позики в іншій установі для перекриття основного боргу, але з більш тривалим періодом. Такий підхід допоможе зменшити розмір щомісячного платежу.
Кожен сам приймає рішення для себе – брати чи не брати кредит. Однак, якщо обставини складаються так, що використання кредитних коштів стає оптимальним варіантом, слід максимально точно розрахувати свої сили та підготуватися до можливих форс-мажорних обставин. Для цього необхідно мати певну суму грошей, яка у разі виникнення непередбачених ситуацій хоча б одноразово покриє необхідні виплати по кредиту. Це допоможе уникнути витрати часу й нервів на вирішення питань щодо кредитного прострочення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:36
10 травня
Оголошення
13:29, 4 травня
13:36, 9 травня
13:36, 9 травня
13:36, 9 травня
10:54, 8 травня
live comments feed...