
11:30, 3 листопада 2019 р.
Надійне джерело
У Кременчуці підпільно виробляли дизпаливо, - Служба безпеки України

Як повідомляється на сайті СБУ, було припинено діяльність підпільних виробників дизпалива у місті Кременчук, на активи фігурантів накладено арешти.
Як відомо, нелегальне виробництво здійснювалось на нафтопереробному заводі у Кременчуці. Так як підприємство офіційно виробляє нафтопродукти не підакцизної групи, то зловмисники використовували резервуарні потужності для підпільного виробництва дизпалива.
Нелегальна продукція реалізовувалась без сплати акцизу через підконтрольні комерційні структури на АЗС у різних областях.
Втім така "схема" працювала не лише в Кременчуці, а й на заводах в трьох заводах у Мерефі Харківської області та заводі в Шишацькому районі.
У 2019 році усі ці підпільні підприємства включно з кременчуцькими ділками реалізували за підробленими документами понад 20 тис. тонн палива.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364, ч. ст. 366 та ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України, слідчі дії тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Компанія «Casino.ua» розширює колекцію преміальних ігор: нове партнерство з європейським брендом «ELK Studios»
Новини компаній
16:15
Вчора
Оголошення
09:20, 17 травня
10:54, 18 травня
09:20, 17 травня
09:20, 17 травня
09:20, 17 травня
live comments feed...