16:16, 13 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Не забудьте зробити добро, сьогодні Всесвітній день доброти
13 листопада - Всесвітній день доброти (World Kindness Day).
У різних країнах в це свято прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти.
У 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США.
Згодом приєдналися інші країни, а французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце.
Вчені встановили, чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо.
Ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.
Доведено, що обрі люди менше хворіють і довше живуть. Вчені довели, що літні сімейні пари які виявляли увагу і турботу по відношенню один до одного, хворіли в два рази рідше, ніж ті, що ображали один одного.
Чуйні люди живуть в середньому на дев’ять років довше. Усе тому, що в них краще імунітет і здоровіше серце: адже коли людина робить щось хороше іншим людям, у неї підвищується рівень лімфоцитів і розширюються судини.
Коли людина допомагає іншим, її мозок виробляє велику кількість ендорфінів, так званих гормонів щастя, також відомих як природне знеболювальне. Вони мають заспокійливий ефект, нейтралізують дію стресу, полегшують депресію.
Виявляючи чуйність, ми відчуваємо себе менш самотньо, оточуючі викликають у нас менше неприязні. Чуйність супроводжується душевним піднесенням, яке межує з ейфорією, що пояснюється виробленням гормону серотоніну, що регулює наш настрій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
17:00, 30 грудня 2024 р.
16:46, 30 грудня 2024 р.
4
12:58, 30 грудня 2024 р.
19:36, 29 грудня 2024 р.
9
12:34, 30 грудня 2024 р.
live comments feed...