
11:05, 30 січня 2020 р.
Надійне джерело
На Полтавщині депутату облради оголосили підозру у вимаганні грошей

Як повідомляють на сайті прокуратури області, депутату Полтавської облради Олександру Сірику повідомили про підозру у вимаганні неправомірної винагороди.
Відкрито наразі кримінальне провадження за наданими СБУ матеріалами за ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання передачі чужого майна з погрозою вбивства потерпілого за попередньою змовою групою осіб).
Йдеться про 60 тисяч гривень неправомірної винагороди, які вимагав від директора підприємства чиновник.
Раніше 600 тис. гривень було виділено директору того ж підприємства з Лубнів у якості фінансування цільової програми по озелененню скверу.
Депутат був членом постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.
23 січня 2020 року знайомий чиновника Віталія Ярмоленка отримав 9 тисяч 200 гривень - частину грошей. Про це відомо з матеріалів справи. Наразі досудове розслідування триває. Ярмоленку було обрано запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави на суму 168 тис. грн.
27 січня сам депутат спростував звинувачення щодо нього в отриманні хабаря.
Йдеться у матеріалах про Перелік природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, у який було включено проект «Озеленення міста Лубни (реконструкція об’єкту благоустрою скверу по вулиці Вишневецьких в м. Лубни Полтавської області)».

У закупівлях йдеться про переможця - фізичну особу-підприємця Мірзабекова Руслана Тахіровича та суму договору - 1 311 685 гривень, з яких 624 тисяч гривень з бюджету. У січні 2020 року було ще додано фінансування проекту в сумі 281 тис. грн. Цьому ж підприємцю депутат начебто погрожував фізичною розправою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:16
Вчора
19:45
5 квітня
18:07
5 квітня
ТОП новини
Оголошення
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
14:05, 5 квітня
live comments feed...