
13:28, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело
"Гарячі" танці та запальна музика: у Полтаві відбувся чемпіонат України з бачати

З 7 по 9 люте у Полтаві відбувся 4-й Чемпіонат України з бачати, участь у якому взяли більше 200 конкурсантів із різних міст. Про це пише "Останній Бастіон".
Чимало учасників - мешканці Полтави, Києва, Запоріжжя та інших міст. Усі учасники поділені на категорії залежно від майстерності: "Е", "D", "С", "В", "A" (викладачі). Також виступали учасники й в категоріях: “Дуэт", "Малі групи", "Формейшн" (більше 8 людей).
Судді - визнані майсри танцю, зокрема, й з Польщі.


Бачата – це пристрасний танець із запальними рухами, це суміш болеро і національної домініканської музики. Втім, до основних рухів додають елементи інших танців й це вже певний симбіоз латино-американського танцю та сучасних танців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:32
10 квітня
13:55
10 квітня
12:03
10 квітня
19:16
8 квітня
Оголошення
11:52, Сьогодні
11:52, Сьогодні
4
13:08, 5 квітня
live comments feed...