12:36, 25 червня 2020 р.
Надійне джерело
У Міському саду туалет буде в комплексі й крапка. Яка ситуація з вбиральнями в Кременчуці?
Депутат міськради Руслан Ульянов написав у Фейсбуці, що підніматиме питання облаштування міських вбиралень на червневій сесії.
"Туалет у Міському саду взагалі є плямою ганьби органів міської влади. Я не розумію навіщо ми вкладали стільки коштів та робили сад головною родзинкою міста. При цьому туалет такий, що до нього навіть гидко підійти і це при тому, що на його ремонт треба було виділити всього 128 тисяч гривень. На правобережній частині міста туалети взагалі відсутні, не рахуючи 2 біотуалетів в парку "Крюківський" (коли темно, то в парку й світла немає, про які туалети тоді мова. Людям там ходити страшно - ред.). Зважаючи на це ситуацію треба виправляти у найбільш короткі строки", - наголосив пан Ульянов на пленарному засіданні.
Виконком має вжити заходи, передбачити у програмі ремонт та встановлення туалетів, закласти кошти на вирішення проблеми в бюджет. При цьому туалети мають бути сучасними та підключеними до каналізації. А біотуалети мають функціонувати лише як тимчасові під час масових заходів.
У місті мають поставити інформаційні таблички з поясненнями де знаходяться вбиральні та як туди пройти, в тому числі ця інформація маєбути розміщена на інтерактивних картах.
Малецький у свою чергу наголосив, що в Придніпровському парку усі туалети в закладах харчування відкриті для відвідувачів безкоштовно. У Міському саду туалет буде в комплексі й крапка, - наголосив мер.
"Там ведеться будівництво, але зараз у них фінансові складнощі. На наступному тижні вони планують повернути туди бригади для ремонту. Ми ці обєкти підтримуємо", - зазначив мер.
Тоді як будівництва будемо чекати ще 5 років, а деякі городяни іноді й соромляться заходити до закладу. Є в місці чимало людей з обмеженими можливостями. Тому це дискусійне питання. Але від дискусій туалети не зявляться й гостям міста і туристам не поясниш ці колізії.
Запит Ульянова підтримали - "за" 27 голосів.
"Маю намір підняти відповідні питання на сесії Кременчуцької міської ради. Прошу в коментарях до посту добавляти пропозиції щодо зазначеного питання, які я міг би включити до відповідного депутатського запиту", - написав пан Ульянов.
Він повідомив, що на балансі Кременчуцького КАТП-1628 є 9 звичайних та 1 один біотуалет – для людей з обмеженими фізичними можливостями. А в жовтні 2020 року закуплять ще 9 біотуалетів, загальною вартістю в 91 тисячу грн.
Станом на сьогодні за інформацією Департаменту ЖКГ м. Кременчука в місті функціонують такі вбиральні:
1. Парк «Ювілейний» та центральний міський пляж.
Приміщення вбиральні у парку «Ювілейний» стаціонарне, комунікації підключено до мереж водовідведення та водопостачання, зроблено сучасний ремонт. Туалет перебуває в оренді у ПП «Наїрі», але наразі вбиральню закрито.
Відвідувачам парку та центрального міського пляжу пропонується вбиральня, що розташована на території пляжу біля ресторанного комплексу «Ахтамар».
2. По вулиці Лейтенанта Покладова. Вбиральня у центральній частині міста стаціонарна, за відвідування передбачена сплата. Є обслуговуючий персонал, працювала також під час карантину. Перебуває в оренді приватного підприємця.
3. Парк «Міський сад». На території парку розташована стара вбиральня радянських часів на 2 місця без підключення до мережі водовідведення та водопостачання, двері відсутні. Комунальний заклад у минулому році клопотав про виділення 128 тис. грн на реконструкцію, але кошти не було виділено. Досягнуто усну домовленість з керівництвом ВТК «Лукас» щодо облаштування на території парку кафе з вбиральнею, – проект перебуває на стадії розгляду.
4. Парк «Воїнів-інтернаціоналістів». На території парку є 3 біо-туалети. Під час проведення заходів на території парку додається ще один 4-ий біотуалет. Також є 2 стаціонарні вбиральні на території комплексу для відпочинку «Кордон». Відвідувачі користуються вбиральнями безкоштовно.
5. Парк «Крюківський». На території парку є 2 біотуалети. Є потреба у будівництві вбиральні, у минулому році заклад надавав заявку на Громадський бюджет для облаштування вбиральні вартістю 400 тис. грн, але проєктна пропозиція не обрала необхідну кількість голосів для втілення в життя.
6. Парк Миру. На території парку є стара вбиральня радянських часів з вигрібною ямою. Вбиральнею користуються мешканці вулиці Миру, відвідувачі парку, існує нагальна потреба у будівництві нової вбиральні. В план розвитку комунального закладу було включено будівництво об’єкта вартістю 2,5 млн. грн. Проблема будівництва існує, потребує вирішення.
7. Парк «Придніпровський»: На території парку є 4 біотуалети на алеї атракціонів, які працюють з 9-00 до 21-00 годин.
8. Місця відпочинку на воді р. Дніпро та р. Сухий Кагамлик: КП «Кременчук АКВА СЕРВІС», головною діяльністю якого є рятувальна функція, обслуговують місця масового відпочинку на воді.
9. На території місць встановлені вбиральні: в районі човнової станції «Демурівка», біля кафе «Афіни», по вулиці Героїв Крут, по вулиці Керченській, по вулиці Чумацький шлях біля човнової станції, по проспекту Лесі Українки біля спорткомплексу «Sportlife». Штатні працівники підприємства слідкують за збереженням обладнання та підтримкою належного санітарного стану."
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:35
25 грудня
ТОП новини
Оголошення
11:42, 26 грудня
12:47, 16 грудня
11:42, 26 грудня
live comments feed...