
12:02, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело
Залізні штирі майже під ногами: у Міському саду батькам слід бути уважними

Кременчужанка Вікторія написала у Фейсбуці про небезпечне місце в Міському саду. Там щодня грається купа дітей, а штирі на клумбі можуть стати причиною травмувань.
Жінка говорить, що треба чотири штирі, що знаходяться поряд із альтанкою, прикрити якимось матеріалом. Наприклад, зробити накладки у вигляді шариків, кульок від пінг-понгу чи прикрити їх суцільною пластиковою наліпкою.
Дійсно, розташування штирів біля доріжки робити цю зону надто небезпечною для малюків. Діти бігають й можуть перечепитися чи гірше, впасти на залізяки.
"А як раптово перечіпитися на плитці то можна легко впасти на штир й проломити голову, як Катруся Чесак у садочку на Петрівці, або отримати будь-яку іншу травму", - каже жінка.
Кременчужанка сподівається, що місцева влада та директор парку Віталій Дедюрін, який так сварив дітей за качок, зроблять відпочинок у Міському саду безпечним.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:39
30 березня
ТОП новини
Оголошення
14:18, Сьогодні
12:24, 26 березня
19:53, 23 березня
4
15:50, 27 березня
4
11:43, 22 березня
56
live comments feed...