• Головна
  • Дві виставки відкрилися у Кременчуцькій міській галереї
Картинна галерея
13:06, 18 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Дві виставки відкрилися у Кременчуцькій міській галереї

Картинна галерея
Дві виставки відкрилися у Кременчуцькій міській галереї

У нашому місті в художній галереї відкрилася виставка картин Оксани Бойко «Колорити Казахстану» та міжнародна фотовиставка міста-побратима Алітус (Литва) «Такий самий, але інший…». Виставки відкрилися вчора, 17 листопада, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, фотовиставка демонструє литовське місто Алітус. Кременчужани можуть побачити затишні вулиці Алітуса, мальовничі парки та сквери. Всього в цій виставці було презентовано 19 світлин 14-х литовських фотохудожників. А ось раніше, 21 вересня, цього року в Алітусі відкрили міжнародну виставку на якій також були представлені фотографії кременчуцьких аматорів. Тоді кременчужанам мер Алітуса вручив грамоти.

Назва ж виставки художниці Оксани Бойко говорить сама за себе. В її експозиції представлені роботи, які передають колорити Казахстану. 

Побачити обидві виставки мешканці Кременчука можуть за адресою: вулиця Коцюбинського, 4. Кременчуцька міська художня галерея працює з вівторка по п’ятницю з 11:00 до 18:00. А також у суботу та неділю з 11:00 до 18:30. Усіх відвідувачів просять дотримуватися карантинних обмежень і не заходити до галереї без маски.

Раніше, видання 05366 писало: «У кременчуцькій галереї Наталі Юзефович відкрилася виставка «Чотири пори року». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маски #респіратори #галерея #Кременчук #ОксанаБойко #Казахстан #Алітус #Литва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...