
12:19, 3 лютого 2021 р.
Надійне джерело
Дуже плакав за коханою: через необережність на льоду загинули мати і донька

З'ясував, що дружини і доньки немає вдома, чоловік аж на ранок. У селі Писарівка втопилося двоє жінок, пише OBOZREVATEL.
Ми писали, що на Полтавщині зниклих жінок знайшли у річці мертвими. Як виявилося, родина, в якій сталася трагедія, переїхала до села з Полтави.
Роман, Руслана та їх донька Любов перебралися до тихої, живописної Писарівки три роки тому. Односельці розповіли, що сім'я порядна, чоловік любив жінку й дочку.
22-річна дівчина більше часу проводила у обласному центрі, там в сім'ї була квартира.
В п'ятницю, 29 січня, дівчина приїхала до родини. Того вечора вони сіли повечеряти. Жінки були в гарному гуморі й вирішили прогулятися.
Погода була добра - дрібний сніжок, тепло. Чому вони пішли до річки Тагамлик на лід невідомо. Але їх сліди обірвалися саме на льоду.
Провалилися вони під лід у тому місці, яке старожили села вважають небезпечним.
Чоловік же прокинувшись зранку не побачив у будинку жінок. Він подзвонив знайомим. Там сказали, що гостей не мали. Тоді чоловік з сусідом пішли шукати доньку і жінку.
Знайшовши те місце з проваленою кригою, чоловіки подзвонили на "101". Тіла жінок дістали з води 30 січня.
Любов мала нареченого, влітку мали справити весілля. Він, дізнавшись про трагедію, приїхав до села. Хлопець дуже плакав за коханою, говорять селяни.
У 41-річної Руслани немає рідних в живих - її поховають біля батьків в сусідньому селі. В Писарівці досі не можуть оговтатися від останніх подій. Селяни щиро співчувають чоловікові.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
20 квітня
14:10
18 квітня
ТОП новини
Оголошення
13:56, 15 квітня
23
live comments feed...