16:04, 18 лютого 2021 р.
Надійне джерело
Підлітки і небезпечні челенджі: поради від поліції для батьків
У зв'язку з останніми подіями поліціянти просять батьків приділити більше уваги дітям, що постійно "сидять" в соціальних мережах.
Адже там є чимало закликів до небезпечних ігор для дітей. Від таких челенджів помирають діти. Як приклад, трагедія у Боярці.
Шановні батьки! Щоб ваші діти не потрапили в біду, поліцейські радять приділяти більше уваги психологічному стану дитини:
- перевіряйте акаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких вона приєдналася,
- переглядайте зміст спілкування в приватних чатах,
- контролюйте відео та фото, які є в гаджетах вашої дитини, - звертайте увагу на її коло спілкування.
Дитина має довіряти вам. Спілкуйтеся з нею у дружній атмосфері та цікавтесь її друзями, новинами, стосункам з однолітками.
Слідкуйте за змінами в поведінці дитини. Про тривожні дзвіночки ми писали в матеріалі: Підлітки у "чатах смерті": кременчужанам розповіли як зрозуміти що дитина у небезпеці
Поясніть дітям, що за сумнівними профілями в соцмережах можуть ховатися злочинці та нечесні люди (Наприклад, поясніть, що той, хто знімає відео, може й не ковтнути таблетки, а лише похизуватися просто для лайків). Бо дитина довіряє усьому, що бачить, а обману в мережі купа.
Обговоріть з дитиною таємницю персональних даних, які вона не має нікому повідомляти. А також про фото-повідомлення незнайомцям.
Разом із дітьми складіть детальний список того, що саме є персональними даними. Обговоріть кожен пункт та важливість збереження його в таємниці.
Попередьте дітей про небезпеку спілкування з незнайомцями. Розкажіть, що ті можуть дурити (вказувати не свої імена, використовувати чужі фото, писати неправильний вік). А ще попередьте про шахраїв, що втираються в довіру (компліменти, обіцянки, подарунки, "повне взаєморозуміння"), а потім шантажують і погрожують.
Як порнодилери полюють на ваших дітей? Відео
"Безпека дітей в інтернеті": що треба знати батькам про секстинг та кібербулінг
Секстинг серед підлітків: що робити, коли дитина надсилає в мережі свої інтимні фото
Якщо ви знайшли підозрілу відеоінструкцію чи контент в Інтернет-мережі, переписки, де на дитину чинять психологічний тиск, закриті підозрілі групи, чати - телефонуйте на спецлінію поліції «102».
Кіберполіціянти радять батькам та дітям, якщо ви виявили групу смерті або вас чи дитину шантажують - негайно повідомляйте про такі факти Департаменту кіберполіції або за телефоном гарячої лінії (044) 374-37-13 (з 8:45 до 18:30 в робочі дні), а також адміністрації соціальної мережі, у якій було виявлено групу.
"Безпека дітей в інтернеті": що треба знати батькам про секстинг та кібербулінг
«Виклик стрибка»: новий смертельний челендж серед школярів. Батьки, будьте уважні!
МВС УкраїниНаціональна поліція України Лариса Зуб Анна Малимоненко Константин Шеремет Наталия Пастухова Ювенальна...
Опубліковано Ювенальна Поліція України Середа, 17 лютого 2021 р.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
12:47, 16 грудня
13:40, 16 грудня
11:05, 23 грудня
live comments feed...