
НОВИЙ ОЧІЛЬНИК ПОЛІЦІЇ ПОЛТАВЩИНИ
14:03, 3 грудня 2021 р.
Надійне джерело
Поліцію Полтавщини очолив Євген Рогачов: що відомо з декларації правоохоронця
НОВИЙ ОЧІЛЬНИК ПОЛІЦІЇ ПОЛТАВЩИНИ

Поліцію Полтавщини очолив Євген Павлович Рогачов.
Сьогодні його представив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.
Рогачов Євген Павлович народився 25 квітня 1977 року в місті Васильків, Київської області.
Освіта – вища, в 1998 році закінчив Національну академію внутрішніх справ МВС України, за спеціальністю «правознавство».
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1998 році на посаді слідчого Васильківського міського відділу внутрішніх справ. Працював в органах досудового розслідування ГУМВС України в Київській області, ГУМВС України в Одеській області, ГУМВС України в місті Києві. З 2015 року по 2018 рік проходив службу в Головному слідчому управлінні Національної поліції України. У 2019 році – в ГУНП Одеської області.
У лютому 2019 року призначений на посаду заступника начальника – начальника слідчого управління ГУНП в Черкаській області.
З 3-го грудня 2021 року призначений на посаду начальника ГУНП в Полтавській області.
Згідно декларації новий керівник одружений, має двох спільних дітей з дружиною а також двоє пасинків.
Мають вони кілька квартир, будинок, земельну ділянку, магазин, автомобілі, човни, депозити у банку...
Ознайомитися з його декларацією можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Компанія «Casino.ua» приєдналося до ініціатив із розвитку відповідальної гри в Україні
Новини компаній
17:00
6 травня
12:41
6 травня
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
17:45
29 квітня
Оголошення
12:08, 26 квітня
13:26, 6 травня
12:41, Вчора
1
07:55, 24 квітня
live comments feed...