
10:44, 11 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Дві "потенційні вбивці" чатують на Лашках: у мерії чекають на жертви

У Кременчуці на мікрорайоні Лашки вже давно несуть серйозну небезпеку два об'єкти.
У виконкомі на це заплющують очі. При цьому знищують безпечні об'єкти, а небезпечним дають шанс забрати чиєсь життя, або попсувати майно!
На Лашках мова також про дві тополі, які ввисоту досягли десятків метрів і вже перетворилися на потенційних вбивць. ВІДЕО нижче по тексту.
У вітряну погоду ці дерева дуже сильно скриглять, величезні гілки падають на людей, які проходять поруч та на людське житло.
Вже кілька років власники будинків, які розташовані поруч, листуються з виконкомом. Звідтіля отримують, як кажуть сусіди, відписки.
Восени 2021 року на мікрорайоні було проведено загальні збори, на які не прийшли представники міськвиконкому. На зборах розглядали багато питань, у тому числі згадали про кронування дерев, яке чомусь на Лашках не роблять!
На запрошення відгукнувся депутат даного округу Ігор Шварцман.
Кременчужани передали депутатом звернення і той відповідно до своїх повноважень, звернувся в мерію з вимогою забезпечити порядок та безпеку громадян. Відтак, попри чисельні заяви громадян та вже окремо депутатське звернення, станом на 11 лютого 2022 року тополі не кроновані.
Комунальні служби з благоустрою досі не доїхали на Лашки...
Між іншим у місті протягом зими кронували менш небезпечні, меншого зросту дерева, наприклад по вулиці Гвардійській. Там мешканці були шоковані тим, що разом з аварійними деревами попиляли здорові, доволі молоді дерева по всій вулиці
Про це повідомляла Олена Семенова на сторінці у Фейсбуці.

Але при цьому на Лашках небезпечні дерева стоять і далі, і немає до безпеки людей ніякої справи у комунальників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Компанія «Casino.ua» приєдналося до ініціатив із розвитку відповідальної гри в Україні
Новини компаній
17:00
Вчора
12:41
Вчора
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
5 травня
17:45
29 квітня
Оголошення
13:29, 4 травня
13:42, 1 травня
7
live comments feed...