Новини компаній
13:00, 10 травня 2022 р.
Бути поряд попри все. Благодійний фонд «Запорука» запустив гарячу лінію психологічної підтримки для українців в умовах війни
Новини компаній
Емоційно врівноважити, дати сили впоратися і пережити важкі часи – новий проект психологічної підтримки благодійного фонду «Запорука» допомагає українцям вистояти. Вже зараз сотні тих, хто постраждав від війни, отримують професійні консультації кризових психологів.
У команді психологічної підтримки «Запоруки» працює 20 кваліфікованих психологів, котрі мають безпосередній досвід роботи з кризовими станами. Серед спеціалістів – жінки та чоловіки. Якщо людині комфортніше спілкуватися, наприклад, з чоловіком, то координатор гарячої лінії обов'язково це врахує.
Звернення не мають жодних обмежень – від проблем адаптації в чужій країні, налагодження стосунків із дитиною-підлітком, тривожності, безсоння, апатії, панічних атак до таких, як відчуття безнадійності, смерть близьких, фізичне та психологічне насильство, суїцидальні думки.
«Під час війни разом із фізичною безпекою вкрай необхідно звертати увагу на свій психологічний стан. Важливо не залишитися наодинці зі своїми відчуттями та страхами. Ніхто з нас не є самотнім у своїх переживаннях. Бути поряд попри все – саме про це наш проект психологічної підтримки», – зазначає засновниця та президентка благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.
Як отримати консультацію?
- Телефонуєте за номером безкоштовної (з усіх внутрішніх мобільних операторів) гарячої лінії 0 800 4000 23 з будь-якого куточка України в будь-який час доби (номер для дзвінків із-за кордону – +38 050 493 03 07).
- Залишаєте координатору запит, про що саме хотіли б поспілкуватися з фахівцем, та зазначаєте, коли краще з вами зв’язатися.
- Координатор передає запит команді психологів, враховуючи ваші побажання.
- Протягом зазначеного часу з вами зв’язується психолог, чия компетенція найбільше відповідає вашій проблемі.
Причини подзвонити:
- якщо у вас тривожність
- ви відчуваєте хронічну втому
- у вас є проблеми зі сном
- ви відчуваєте, що більше не справляєтесь
- трапляються панічні атаки
- вам важко адаптуватися до нових умов
- вам складно пережити втрати у вашому житті
Психологічна підтримка «Запоруки» – це можливість:
- виговоритися та бути почутим
- втамувати біль
- розділити хвилювання з кимось
- відчути підтримку
- розібратися з емоціями
- отримати професійну консультацію
- знати, що тебе зрозуміють
- виявити та подолати тривожність, стрес, депресію
- не зламатися та вистояти
Сеанси за замовчуванням анонімні та проходять у відеоформаті в найбільш зручних для заявника месенджерах Viber, WhatsApp чи Telegram.
«Ми надаємо якісну і кваліфіковану допомогу цілодобово. Адже щиро прагнемо, щоб кожен із нас витримав реальність та наслідки війни. Зокрема наші спеціалісти допоможуть розпізнати та подолати тривогу, стрес, депресію. Наша команда гарантує конфіденційність та анонімність, професіоналізм та тактовність», – підкреслює координаторка проекту, психологиня благодійного фонду «Запорука» Лілія Сіроха.
Розповісти про безкоштовну психологічну підтримку благодійного фонду «Запорука» рідним та близьким, усім тим, хто цього потребує – вже допомога ближньому.
Благодійний фонд «Запорука» 14 років підтримує родини онконедужих дітей і створює умови, аби сім’ї були разом під час лікування. Із 2009 року фонд надавав можливість проживати у центрі «Дача» дітям-пацієнтам Національного інституту раку та Охматдиту зі своїми рідними. Офіційне відкриття нової «Дачі» було заплановане в червні цьогоріч.
Евакуація дітей, хворих на рак, у закордонні клініки, зокрема в Італію, забезпечення лікарень, які не припинили роботу, медикаментами, обладнанням, реанімобілями, психологічний супровід вимушених переселенців – основні напрями діяльності «Запоруки» під час війни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:02
25 листопада
13:54
25 листопада
ТОП новини
Оголошення
19:31, 21 листопада
19:31, 21 листопада
19:31, 21 листопада
19:31, 21 листопада
19:31, 21 листопада
live comments feed...