
19:49, 28 червня 2022 р.
Надійне джерело
Встановлено імена льотчиків рф, які вдарили по торговельному центрі в Кременчуці

Правоохоронці вже встановили імена льотчиків рф, які вдарили по торговельному центрі в Кременчуку. Про це заявив Денис Монастирський.
Стаття Кримінального кодексу України, за якою правоохоронці розпочали провадження за фактом ракетного удару по торговельному центру в Кременчуку, передбачає довічне ув’язнення. Про це під час брифінгу заявив сьогодні, 28 червня, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
«За цей злочин буде покараний не лише путін, а й безпосередні виконавці. Кримінальне провадження веде Служба безпеки України. Аналітики СБУ та Національної поліції встановили, який саме полк російської авіації здійснив цей злочин. Уже є перші імена льотчиків, які злітали на Ту-22 і здійснили фатальні постріли», – заявив Денис Монастирський.
© Офіційний сайт Національної поліції:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:10
16 квітня
16:28
16 квітня
Оголошення
live comments feed...