Новини компаній
17:04, 28 квітня 2023 р.
Для чого потрібна установка сонячних панелей
Новини компаній
Альтернативні джерела здатні забезпечити електроенергією приватні будинки та цілі підприємства. При цьому залишок енергії власник може продавати за “зеленим” тарифом і отримувати пасивний дохід. Тому багатьох людей цікавить установка сонячних батарей. Ціна залежить від марки та кількості панелей, потужності системи.
Таке обладнання перетворює сонячне світло в електроенергію, що накопичується для подальшого використання. Конструкція призначена для довгострокового функціонування на різних об'єктах, віддалених від мережі. Під'єднати промислове підприємство, житловий чи дачний будинок до ліній електропостачання дуже дорого, тому це непоганий альтернативний варіант. Також система може використовуватися як резервне забезпечення об'єкта енергією на випадок відключення світла.
Переваги встановлення сонячних панелей
Якщо купувати та встановлювати всі елементи сонячної електростанції окремо, то це буде складніше й обійдеться дорожче, ніж монтаж повного комплекту.
Завдяки змонтованій системі користувач може:
Скоротити витрати на енергопостачання. Станція здатна працювати 25-30 років, протягом цього періоду заощаджуються значні кошти.
Підвищити вартість будинку, завдяки монтажу сонячних панелей на даху. Престижність такої будівлі зросте. Якщо виникне необхідність її продати, то власник зможе повернути свої інвестиції.
Отримати прибуток. Держава заохочує встановлення таких конструкцій спеціальним “зеленим” тарифом. Під'єднатися до нього можна, якщо станція за рік генерує більше енергії, ніж споживає домогосподарство. Власник буде стабільно отримувати прибуток після того, як установка окупиться.
Сонячне випромінювання – це екологічне джерело енергії. Для його отримання не потрібно витрачати вичерпні природні ресурси. При цьому викиди шкідливих речовин в навколишнє середовище відсутні. Обладнання, що використовує енергію сонця, зменшує потребу у паливних енергоносіях. Завдяки нарощуванню потужності таких станцій, країна зможе відмовитися від дорогого газу та вугілля, зміцнити свою енергетичну незалежність.
Особливості установки сонячних панелей
Монтуючи систему, важливо правильно підібрати місце з врахуванням особливостей конкретної місцевості. В умовах українського клімату сонячні станції використовують цілком успішно. Але для підвищення ефективності батареї повинні бути розміщені так, щоб на них потрапляла максимальна кількість світла.
Заощадити місце допомагає монтаж сонячних панелей на даху. При наземній установці частина ділянки буде зайнята конструкцією, її не вдасться використовувати для господарських цілей. Для встановлення обладнання важливо, щоб кут нахилу покрівлі не перевищував 40 градусів. Якщо вона пласка, то додатково знадобиться рамка з металопрофілю, на яку кріплять модулі.
У містах також монтують системи на дахах багатоповерхівок. Але для цього повинні бути узгоджені всі бюрократичні питання та отримані всі дозволи. Перевіривши стан даху та відремонтувавши його при потребі, встановлюють каркас, на який чіпляють панелі. При такому способі інвертори можуть бути розміщені у підвалі. Якщо монтаж обладнання на даху неможливий, то його встановлюють на відкритій місцевості. Такий спосіб використовують також для систем з великою потужністю та габаритами.
Кількість батарей розраховують в залежності від освітленості місця, обсягу енергії, що споживається. Об'єм енергоспоживання можна визначити, перевіривши щомісячні платежі. Інтенсивність сонячного потоку в конкретній місцевості визначається за допомогою спеціальної карти. Досягти максимальної точності розрахунків самостійно складно, тому знадобиться допомога фахівців, які надають послуги встановлення сонячних батарей.
Ціна електроенергії збільшується з кожним роком, тому термін окупності системи знижується. В середньому він складає 3-4 роки. Тому домашні СЕС – це вигідна довгострокова інвестиція.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
31 грудня 2024 р.
12:59
29 грудня 2024 р.
11:53
29 грудня 2024 р.
10:39
29 грудня 2024 р.
20:25
27 грудня 2024 р.
19:06
27 грудня 2024 р.
Оголошення
11:42, 26 грудня 2024 р.
22:16, 25 грудня 2024 р.
11:42, 26 грудня 2024 р.
01:02, 27 грудня 2024 р.
62
live comments feed...