• Головна
  • Репродуктивні технології під час лікування безпліддя
Новини компаній
11:00, 26 квітня

Репродуктивні технології під час лікування безпліддя

Новини компаній

Сурогатне материнство в Києві огорнене міфами й упередженнями. Тож розвінчуємо усталені застороги – розповідаємо тут про роль репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя та як здорові жінки можуть за допомогою центру сурогатного материнства «Артеміда» подарувати бездітним парам радість батьківства.

Безпліддя в сучасному світі

Безпліддя – стійка (понад рік) неможливість зачати дитину природним способом. На нього в Україні, за статистикою, страждає до 20% подружніх пар і партнерів. Щороку цифри зростають.

Для лікування безпліддя є дієві методи:

  • внутрішньоматкова інсемінація (у жіночий організм вводяться спеціальним чином оброблені сперматозоїди);
  • інтрацитоплазмічна ін’єкція сперми (чоловічі статеві клітини вводяться прямісінько в жіночу яйцеклітину);
  • аспірація сперміїв із подальшим використанням для запліднення жінки;
  • донорство статевих клітин;
  • екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ);
  • сурогатне материнство.

Останнє може бути генетично спорідненим (до 1985 року під сурогатною мамою мали на увазі жінку, яка виношує плід, який утворився в результаті з’єднання її власної яйцеклітини та сперматозоїдів чоловіка іншої жінки). В Україні ж законним є інший вид сурогатного материнства – генетично неспоріднене.

У цьому випадку в матку сурогатної мами підсаджують уже сформований зі статевих клітин пари ембріон. Вона тільки виношує плід, не передаючи майбутній дитині свої генетичні особливості. Це складна технологія, що вимагає високої кваліфікації лікарів і провадиться винятково з жінками, що відповідають вимогам:

  • молодий вік;
  • відмінне здоров’я;
  • відсутність шкідливих звичок;
  • наявність мінімум однієї власної дитини без фізичних і психічних захворювань.

З-поміж додаткових вимог: згода на участь у програмі сурогатного материнства чоловіка потенційної сурогатної мами.

Як ви можете допомогти безплідним парам?

Жінка, що здатна народити дитину, – на вагу золота. А здорова, якій під силу виносити таку ж сильну дитину, – безцінна. Допомогти бездітним парам можна як донор яйцеклітини.

Репродуктивні технології під час лікування безпліддя, фото-1

Технологія передбачає відібрання в жінки-донора її біологічного матеріалу (ооцитів) з наступним заплідненням і вживленням ембріона в матку пацієнтки. Ефективність метода – не менш як 75%.

Як і у випадку з сурогатним материнством, в Україні воно регулюється законом. До кандидаток на донорство яйцеклітин ставляться такі ж суворі вимоги щодо стану здоров’я та способу життя. Тотожним є захист персональних даних з обох боків. Клієнтам повідомляється загальна інформація про донора: вік, зріст, вага, колір очей і волосся, освіта.

Центр сурогатного материнства «Артеміда»

Клініка «Артеміда» працює у сфері репродуктивних технологій понад 15 років. За цей час щасливими батьками у центрі стали кілька тисяч пар, з них 5 тис. тільки з використанням методу сурогатного материнства.

На відміну від інших закладів, компанія зарекомендувала себе як надійну медичну установу, де всім сторонам процедур надають не лише професійну лікувальну підтримку та послуги, а й оточують турботою. Тут працюють досвідчені психологи, бо родини, які страждають через неможливість мати дітей, потребують надзвичайно обережного поводження. Та й жінки, які вирішили стати сурогатною мамою чи поділитися своєю яйцеклітиною з іншою жінкою, можуть перебувати у стресі.

Працює клініка 24/7. За бажанням приміряти роль сурогатної мами чи донора яйцеклітини та дізнатися більше про сурогатне материнство в Києві можна на сайті центру, заповнивши невеличкий опитувальник.

Репродуктивні технології під час лікування безпліддя, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікування безпліддя #Сурогатне материнство #центр Артеміда #сурогатне материнство в Києві
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...